سوالات متداول

پاسخ سوالات خود را از این بخش میتوانید مشاهده نمایید.

در صورتی که کارفرما هستید از طریق سایت و یا نصب اپلیکیشن می توانید اقدام به جستجوی نیروی کار و یا خدمات مورد نظر خود نمایید. برای ثبت نام به عنوان کارجو، با نصب اپلیکیشن به عنوان متخصص ثبت نام نمایید.
با وارد شدن به سایت کارپایه www.karpaye.com از طریق گوشی خود، لینک دانلود اپلیکیشن ارائه می شود. همچنین از طریق استورهای گوگل پلی و سیب اپ می توانید اقدام به دانلود و نصب اپلیکیشن نمایید.
می توان به طور مستقیم با مراجعه به سایت www.karpaye.com و یا به طور رایگان اپلیکیشن را نصب نمایید و در بخش جست و جو همانند جست وجو در گوگل، به دنبال نیروی کار مورد نظر خود بگردید.
پس از نصب اپلیکیشن و یا مراجعه به سایت www.karpaye.com می توانید با کلیک بر روی گزینه «ثبت نام متخصص» اطلاعات خود را به عنوان کارجو ثبت نمایید.
این اپلیکیشن در کل ایران فعال می باشد. تا جذب تعداد قابل توجه از متخصصین و تبلیغات وسیع برای کارفرمایان زمانی صرف خواهد شد. صبور باشید و خود را در حالت فعال قرار دهید.
کارپایه در حال جذب افراد متخصص است، پس از رسیدن به میزان کافی متخصص ها، تبلیغات گسترده انجام خواهد شد و به طبع درخواست کار به شما بیشتر خواهد شد. تا آن زمان برای کسب درآمد می توانید از دوستان خود دعوت به عمل آورید .
در صورت صحت اطلاعات شما، حداکثر تا 24 ساعت بعد از ثبت نام، فعال خواهید شد .
شماره تلفن شما برای کسانی که در سرچ برنامه مهارت شما را جستجو کنند قابل رویت است که با شما تماس بگیرند.
برای جلوگیری از برخی مشکلات احتمالی و سواستفاده از برنامه، اطلاعات پس از ثبت نام قابل ویرایش نیست. در صورتی که اصرار به تغییر آن دارید با پشتیبانی کارپایه در میان بگذارید. به زودی قابلیت ویرایش عکس به سامانه کارپایه افزوده می شود.
هر شخص با داشتن حساب عادی می تواند 5 عنوان شغلی و یا مهارت را ثبت نماید. (فعال بودن گزینه «من کارپایه هستم» یک عنوان محسوب خواهد شد)
در منو سمت راست اپلیکیشن پروفایل متخصص را انتخاب کرده و می¬توانید مهارت های خود را ویرایش کنید.
بله. به منو اصلی(سمت راست و بالا) و بخش ارتقای حساب رفته و حساب خود را حرفه ای نمایید.
با ارتقای حساب خود به «حساب حرفه ای» از طریق منو در اپلیکیشن، علاوه بر اینکه می توانید مهارت های خود را تا 10 عدد افزایش دهید می توانید برای مشتریانتان در مورد مهارت های خود توضیح دهید.
تنها زمان هایی که در اپلیکیشن «فعال» هستید اطلاعات شما در نقشه نمایش داده می شود. بنابراین هر زمان مایل نبودید می توانید از گزینه «غیرفعال کردن» استفاده نمایید.
باید به اینترنت متصل باشید و وقتی فعال باشید روی نقشه نشان داده می شوید، همچنین موقعیت مکانی از طریق لوکیشن گوشی شما محاسبه می گردد.
خیر- حتی بدون کد معرف هم مراحل ثبت نام شما به درستی انجام خواهد شد. البته با وارد کردن کد معرف می توانید شانس برنده شدن یک دستگاه آپارتمان را داشته باشید.
کارپایه در همه شهرها و روستاها و هر نقطه ای که امکان استفاده از اینترنت باشد قابل استفاده است.
اگر پاسخ سوالات خود را در بخش سوالات متداول نیافتید می توانید با مراجعه به بخش پشتیبانی تمامی سوالات خود را بپرسید.
پشتیبانی تلفنی امکان پذیر نمی باشد. در اپلیکیشن کارپایه از طریق منو (گوشه سمت راست بالا) گزینه پشتیبانی در دسترس می باشد. همچنین آدرس الکترونیکی info@karpaye.com و یا آیدی تلگرام karpaye_support راه دیگر ارتباط شما با پشتیبانی است.
حداکثر تا 24 ساعت پس از درج سوال در زمان اداری همکاران ما پاسخگو ی شما خواهند بود.
این موضوع کاملا بسته به مهارت و یا خدماتی که شما ارائه می دهید و میزان درخواست و تقاضا دارد. با زیاد شدن تعداد کاربران، تعداد تماس ها نیز بیشتر خواهد شد. ما را به دوستان خود معرفی نمایید.
خیر، علاوه بر کاربران این سامانه که بالغ بر 5هزار نفر می باشند همه ی افرادی که وارد سایت شده و عنوان شغلی شما را جستجو کنند می توانند اطلاعات شما را مشاهده کنند. این خود یک تبلیغ کار شماست تا دیگران هم کار شما ببینند.
کارفرمایان بدون هیچ هزینه ای می توانند به جستجوی نیروی کار مدنظر خود بپردازند. کارجویان برای ثبت به عنوان متخصص تنها هزینه 5000 تومان به ازای یک ماه باید پرداخت نمایند و در صورت یافتن کار هزینه ای دریافت نمی شود.
خیر- نصب برنامه رایگان است ولی برای ثبت نام به عنوان متخصص و کارجو هزینه¬ی ناچیزی را پرداخت می¬کنید که صرف تبلیغ و معرفی شما می¬شود.
یاور شخصی است که بدون مهارت ویژه ای زمانش را برای ارائه خدمت اختصاص می دهد و پس از توافق با کارفرما خدمات خاصی را انجام می دهد. به عنوان مثال برای خرید منزل و یا ارائه خدمات در زمان های محدود
بلافاصله پس از ثبت نام و تایید اطلاعات شما، نام و اطلاعات شما بر روی نقشه قابل رویت است و کارفرمایان در صورت نیاز به مهارت شما با شما تماس خواهند گرفت.
برای همکاری رسانه‌ای با کارپایه باید درخواست خود را از طریق پست الکترونیکی info@karpaye.com برای روابط عمومی کارپایه ارسال کنید. در صورت تایید با شما تماس گرفته خواهد شد.
بله، کارپایه نزدیک به 6000 عنوان شغلی را شامل می شود. با توجه به موقعیت مکانی شما نزدیک ترین افراد به کاربران معرفی می-شوند.
به کمک اپلیکیشن کارپایه به صورت شبانه روزی و آنلاین میتوانید اشخاص جویای کار و یا حرفه مورد نظر خود را جست و جو کنید و با افراد فعال تماس بگیرید.
بله، در گزینه مهارت¬ها عنوان شغلی مورد نظر را بنویسید تا کارفرمای موردنظر با اوتماس بگیرد.
بله، شما عنوان شغلی مورد نظر خود را انتخاب کنید تا کارفرمایان با دیدن اطلاعات شما با شما تماس بگیرند و شما صاحب یک شغل ثابت می¬شوید.
کارفرما یا مشتری جهت ارجاع کار با شما تماس میگیرند و شرایط کار را با شما مطرح میکند. شما و طرف مقابل مبلغ را توافق میکنید.
بله، در قسمت جستجوی سایت و یا اپلیکیشن می توانید عنوان نیروی کاری مد نظر را تایپ کرده و یا گزینه «یک یاور میخواهم» را کلیک کرده و روی نقشه نیروی مورد نظرتان را پیدا کنید.
در اپلیکیشن روی منو کلیک کنید و گزینه تمدید دوره را انتخاب نمایید تاریخ انقضای دوره را به شما نشان می¬دهد.
به سایت کارپایه karpaye.com مراجعه کرده و گزینه ثبت نام متخصص را در قسمت گوشه سمت راست بالا کلیک نمایید.
کاربر متقاضی پس از تماس با کاربر متخصص به او امتیاز میدهد و نظر و دلیل خود را برای امتیاز دهی به آن متخصص ثبت می نماید. این امتیاز میتواند از 1 تا 5 ستاره که به نحوه برخورد ، نحوه پاسخگویی،حضور به موقع جهت انجام کار،کیفیت و قیمت کاربر متخصص داده شود و به طور کلی میزان رضایت کاربر متقاضی از کاربر متخصص را عنوان میکند. این امتیاز دهی در جستجوهای بعدی به کاربران متقاضی نشان خواهد داده شد و طبیعتاً در انتخاب آگهی توسط او تاثیر زیادی دارد. بدین معنی که کاربر متقاضی تمایل به انتخاب فردی خواهد داشت که کاربران متقاضی قبلی از او رضایت بیشتری داشته اند. همچنین کارپایه به منظور افزایش کیفیت خدمات خود و افزایش رضایتمندی کاربران متقاضی، پس از مدتی کاربران متخصص با امتیاز بالاتر را، در اولویت نمایش قرار خواهد داد. کارپایه همچنین بنا به نظرات کاربران متقاضی و طبق صلاحدید خود، میتواند کاربر متخصصی که امتیاز پایینی کسب کرده است را برای مدت محدود و یا نامحدودی از استفاده از کارپایه و خدمات آن منع کرده و کاربر متخصص حق هیچ گونه اعتراض و ادعایی را نخواهد داشت.
از آنجایی که کارپایه مانند یه آگهی نامه عمل میکند و تنها آگهی افراد جویای کار را در معرض دید کارفرمایان می¬گذارد و همچنین از کلیه کاربران بابت تعداد و انجام خدماتی که ارائه و یا دریافت می¬کنند هیچ مبلغی دریافت نمی کند و نیز صحت اطلاعات ورودی کاربر متخصص را بررسی نمیکند هیچ گونه مسئولیتی درقبال کاربران متخصص و نحوه عملکرد آنها ندارد. همچنین از آنجایی که کارپایه از صحت درخواست کاربران متقاضی و نیت آنها به طور قطعی اطلاع ندارد هیچ گونه مسئولیتی در قبال کاربران متقاضی و نحوه علکرد آنها نخواهد داشت.
این اشکال مربوط به حافظه گوشی شما می¬شود. حافظه ی گوشی خود را خالی کنید، نرم افراز سیستم عامل خود را بروز رسانی کنید و در صورت تکرار، مدل گوشی خود را به پشتیبان ارسال نمایید تا بررسی شود.
اپلیکیشن کارپایه در تلفن¬های هوشمند Android و IOS قابل نصب است. کاربران سیستم عامل BlackBerry و یا WindowsPhone می‌توانند با استفاده از وبسایت کارپایه به عنوان متخصص ثبت نام کنند. حتی در مواردی که به تلفن همراه هوشمند خود دسترسی ندارید، می‌توانید از طریق وبسایت کارپایه به جستجوی نیروی کار بپردازید.
به سایت karpaye.com مراجعه کنید. نسخه آیفون را دانلود کرده و پس از اتمام نصب بر روی گوشی به صورت زیر عمل نمایید. menu → Setting → General→ profile & Device management →2497126 ontario inc →trust
در اپلیکیشن منو را لمس کرده گزینه خروج را زده و دوباره برنامه را نصب و فعال کنید مشکل برطرف خواهد شد.
ورژن اندروید را بروزرسانی کنید. فضای خالی گوشی خود را ارتقاء دهید. آخرین نسخه برنامه را نصب کنید.
از منوی برنامه گزینه خروج را بزنید و پس از خارج شده دوباره شماره خود را وارد کنید.
مطمئن باشید که دستگاهتان به اینترنت وصل و VPN خاموش باشد و حتماً لوکیشن دستگاه خود را در حالت روشن قرار دهید.
شما میتوانید با نصب آخرین نسخه اپلیکیشن و خالی کردن حافظه دستگاه و ارتقاء نسخه اندروید گوشی خود به آخرین نسخه، این مشکل را برطرف سازید.
به سایت www.karpaye.com مراجعه کنید نسخه اندروید را نصب کنید و پس از اتمام نصب اگر پیام install bolked آمد گزینه settings را انتخاب کنید و گزینه ی unknown sources را در حالت فعال قرار دهید تا برنامه برای شما نصب شود. وبعد فعال کنید menu → Setting →lock skreen and security→unknown sources→
وارد فیلتر شکن خود شوید یکبار روشن و خاموش کنیدو به سایت مراجعه کنید مجدد اقدام به دانلود کنید.