هوشمندانه به شغل دلخواه خود برسید!


به راحتی در ایران استخدام شوید . کارپایه شیپور مهارت شما بر بلندای دیوار شهر مینوازد!

هوشمندانه به شغل دلخواه خود برسید!

شاید کارتان را به تازگی از دست داده باشید و به فکر پیدا کردن یک شغل نیمه وقت و یا پاره وقت هستید و فکر می کنید نمی توانید شغل خوبی برای خودتان پیدا کنید و اگر سن شما هم برایتان محدودیت ایجاد کند که دیگر هیچ! منتها اگر کمی هوشمندانه فکر کنید می توانید به شغل مناسب خود برسید و استخدام شوید! آیا هنوز هم دلتان می خواهد بدانید چگونه می توانید استخدام شوید و شغل دلخواهتان را بیابید؟ با ما همراه باشید تا شما را با یک اپلیکیشن کاریابی آشنا کنیم و بهترین شغل را به خودتان اختصاص دهید و بالاترین درآمد را کسب کنید.

به خودتان ارزش دهید!

باید بدانید: نداشتن سابقه کاری و تجربه دلیلی بر بی ارزش بودن شما نیست، شاید لوله کش بوده باشید، یا نجار و یا تعمیرکار و سرویسکار، فرقی نمی کند شغل سابق شما چه بوده است، تنها چیزی که مهم است اینست که تمام تجربه ای که تا به حال کسب کرده اید را به عنوان یک مهارت در نظر بگیرید و از آنها استفاده نمایید.

مهارت هایتان را بشناسید!

شاید اولین چیزی که همه‌ی ما به عنوان افراد یک جامعه به آن نیازمندیم، شناخت خودمان است! قطعا برای موفقیت در شغل باید روی مهارت هایمان متمرکز شویم تا بتوانیم با توجه به نوع مهارتمان شغل مناسب را پیدا کنیم. اگر نمی خواهید مهارت جدیدی کسب کنید و وقت خود را برای یادگیری آن نگذارید، بنابراین مهارت های کنونی خود را بهتر بشناسید. همین حالا یک فهرست از مهارت هایتان و شغل هایی که می توانید با توجه به مهارتتان پیدا کنید، تهیه نمایید، مسلما شما هم می دانید این روزها مهارت های فنی، مهارت های ارتباطی و کامپیوتری حرف اول را در استخدام و اشتغال می زنند، حال کدامیک از این مهارت ها را در خودتان میبینید، چه ویژگی ها و مهارت هایی دارید که شما را از دیگران متفاوت نشان می دهد؟ آیا مسئولیت پذیر هستید و برای کاری که به شما محول می گردد، تمام تلاش خود را به کار می گیرید و برایش وقت می گذارید؟ در واقع مسئولیت شناسی جزء آیتم هایی است که ذاتی بوده و به خود شخص بر می گردد و می تواند یکی از مهمترین عوامل کاریابی و استخدام باشد. شاید تصورتان در این روزهای بیکاری این باشد که کار دلخواهی برای شما وجود ندارد و صرفا بایستی به کاری بپردازید که کارفرما به شما اختصاص می دهد، درحالیکه ما قصد داریم با معرفی یک برنامه هوشمند، بهترین راه را برای پیدا کردن شغل دلخواهتان اختصاص دهیم. اینجاست که مهارت هایتان می توانند حرفی برای گفتن داشته باشند. معمولا کارفرماها با توجه به زیاد بودن تقاضای افراد جویای کار، شانس کمتری به افراد بی تجربه و بدون سابقه کاری می دهند، از این رو چگونه می توان شانس استخدام در شغل دلخواه را به خودتان بدهید؟!

با کارپایه karpaye به شغل دلخواهتان برسید!

اگر می خواهید شانس استخدام در بهترین شغل را به خودتان دهید، فقط کافیست اپلیکیشن کارپایه karpaye

را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید! یک اقدام هوشمندانه می تواند شما را از بیکاری خسته کننده و طاقت فرسا نجات دهد و آنقدر سرتان را شلوغ کند که بی نظیر باشد! قطعا برای یک فارغ التحصیل بیکار، یک مهندس و هر فردی که نمی تواند شغل دلخواه خود را پیدا کند، داشتن کار مناسب، برایش یک گزینه ایده آل  به حساب می آید! ما کارپایه karpaye را به شما معرفی می کنیم، شاید کارپایه karpaye تنها سامانه هوشمند خدمات و مشاغل در دنیا نباشد، ولی به صراحت می توان گفت: بهترین برنامه معرفی مشاغل است که با انواع و اقسام شغل های ثابت و شغل های فنی کار شما را راحت کرده است! کافیست به بخش ثبت نام بروید و اطلاعات فردی و ادرس خود را ثبت کنید! همچنین در این بخش مهارت هایی که دارید را هم ثبت کنید. شاید برایتان جالب باشد بدانید: از مزیت های این سامانه هوشمند اینست که زمان کار کردن شما دست خودتان است و با لمس گزینه فعال است که، حضور شما در سامانه مشاهده می شود و کارفرماها می توانند با شما تماس بگیرند! تعیین قیمت دست خودتان است! این هم یکی دیگر از مزیت های اپلیکیشن کارپایه karpaye است که خودتان می توانید بر سر قیمت با کارفرما به توافق برسید و هیچ درصدی هم به کارپایه karpaye ندهید!

یادتان باشد با پذیرفتن کار دلخواهتان در کارپایه karpaye، برای جذب مشتریان بسیار، مسئولیت پذیری را در اولویت قرار دهید تا با کسب امتیاز بیشتر، به عنوان یک عضو بی نظیر شناخته شوید، چرا که امتیاز شما توسط همه دیده می شود و می تواند به عنوان یک روزمه کاری خوب برایتان عمل کند!