یک نکته ساده و ایده آل برای افراد جویای کار


به راحتی در ایران استخدام شوید . کارپایه شیپور مهارت شما بر بلندای دیوار شهر مینوازد!

یک نکته ساده و ایده آل برای افراد جویای کار

گاهی اوقات برایمان سوال پیش می آید که چگونه بهترین شغل را با ساده ترین ترفند پیدا کنیم؟ استخدام، کاریابی، اشتغال و فرار از بیکاری باعث شده است تا در هر گوشه و کناری که اسم کار و استخدام را می شنویم، گوش هایمان را تیز کنیم تا بلکه شغلی هم نصیب ما بشود! ولی در نهایت نتیجه ای نمی بینیم و ماهها و شاید مدتها منتظر اعلام یک آزمون و یک پیشنهاد کاری می مانیم! ولی انتظار کشیدن تنها زمان را از ما خواهد گرفت و هرقدر که به جلو می رویم دیگر نمی توانیم کار به درد بخوری بیابیم! مشکل کجاست! وضعیت نابه سامان جامعه و یا غفلت خودمان؟!!!

اگر برای هر فردی که سابقه کاری نداشته باشد، کاری پیدا نشود، آن وقت تکلیف فارغ التحصیلان چه می شود؟! این افرادی که سالها وقتشان را برای تحصیل و یادگیری مهارت ها گذاشته اند، تکلیفشان چه می شود!؟ این روزها دیگر کسی پاسخگوی این مسائل نیست و خودتان می مانید و فکرتان! اگر فرد تیز و باهوشی باشید، می توانید با یک فکر هوشمندانه خودتان را از بیکاری نجات دهید و شاغل شوید! ما در این مطلب می خواهیم شما را با یک نکته ساده و کاربردی، آشنا کنیم تا بتوانید در هر موقعیتی که هستید برای خودتان شغل مناسب و دلخواهی را انتخاب کنید!

از کجا شروع کنید!؟

مسلما هر فردی بایستی از یک جایی شروع کند! مهم نیست چقدر مهارت دارید و مهم نیست سطح تحصیلات شما چقدر است، کارپایه karpaye کار برای همه را به ارمغان آورده است. شما می توانید تنها با دریافت اپلیکیشن کارپایه karpaye از سایت و نصب آن بر روی گوشی هوشمند خود، صاحب شغل شوید و شغل دلخواهتان را پیدا کنید. اگر می خواهید بدانید از کجا شروع کنید! از کارپایه karpaye ! با نصب این اپلیکیشن باید در آن ثبت نام کنید! شما به عنوان متخصص ثبت نام می کنید و کارفرما به عنوان متقاضی می تواند با شما تماس بگیرد و شغل موردنظر را به شما معرفی کند.

کارپایه karpaye چگونه برنامه ای است و چه کاربردی دارد؟

کارپایه karpaye یک اپلیکیشن لوکیشن بیس است و با توجه به مسافت و دوری و نزدیکی عمل می کند. به این منظور که هزینه ایاب ذهاب و همچنین دغدغه های ترافیک و رفت و آمد را کاهش می دهد و کارفرما می تواند با توجه به نزدیکی متقاضی، یکی از افراد جویای کار را انتخاب کند! هم مشاغلی را دریافت خواهید کرد که به شما نزدیک است و هم به صورت 24 ساعته به کارفرماها و کسانی که خدمات می خواهند معرفی خواهید شد.

 

چرا کارپایه karpaye ؟

لازم است بدانید: کارپایه karpaye یکی از سامانه های هوشمند خدمات و مشاغل در ایران است که از لحاظ کاربرد و ارائه‌ی خدمات، بهترین سامانه شناخته شده است. چرا که می تواند در کل ایران برای افراد جویای کار، شغل مناسب و خوب داشته باشد. حتی افرادی که خارج از شهر و در مناطق دورافتاده زندگی می کنند هم می توانند از این فرصت کم نظیر استفاده نمایند و با نصب کارپایه بر روی گوشی خود، کارهای دورکاری را انتخاب کنند و در منزل کارهایشان را انجام دهند. شاید برایتان جالب باشد بدانید: این روش کار کردن این روزها برای خانوم هایی که به دلایلی همچون فرزند داری و یا محدودیت های دیگر نمی توانند در بیرون از منزل به کار بپردازند بهترین گزینه محسوب می‌شود. یا افرادی که شغل ثابت برای خود دارند ولی به دلایل کم بودن درآمد و خرج و مخارج زندگی به مسافرکشی می پردازند هم می توانند از این سامانه استفاده کرده و شغل پاره وقتی را با توجه به مهارتی که دارند، انتخاب کنند.

چگونه به کارپایه karpaye دسترسی داشته باشیم؟

شما به راحتی می توانید با وارد شدن به سایت www.karpaye.com در بخش بالای صفحه  دانلود اپلیکیشن را بزنید و آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.

تمامی افراد می توانند از کارپایه karpaye استفاده کنند؟

بله! تمامی افراد می توانند در این سامانه عضو شوند! مهندس، لوله کش، تعمیرکار، سرویسکار، فارغ التحصیل، منشی و هر فردی که سابقه کاری ندارد هم می تواند در این سامانه ثبت نام کند، منتها لازم است این افراد گزینه من یک کارپایه karpaye هستم را انتخاب نمایند تا نشان دهد که هر کاری را می توانند انجام دهند. در واقع این سامانه به عنوان سامانه هوشمند معرفی خدمات در محل شناخته شده است چرا که نزدیک ترین کار را برای شما معرفی می کند و برای کارفرما هم نزدیک ترین متخصصان را به او معرفی می کند.