توصیه هایی مهم برای جویندگان کار


به راحتی در ایران استخدام شوید . کارپایه شیپور مهارت شما بر بلندای دیوار شهر مینوازد!

توصیه هایی مهم برای جویندگان کار

این روزها پیدا کردن شغل دلخواه تکیه بر موارد گوناگونی دارد، برخی از افراد تصور می کنند کاری که باب میلشان باشد دیگر پیدا نیست! اگر هم باشد برای افرادی است که پارتی، کلید استخدام آنهاست! شاید برای برخی از مشاغل تصور این افراد بیراه هم نباشد، اما آنقدر شغل های مناسب وجود دارد که فقط کافیست بدانید چگونه و از چه راهی کار دلخواه خود را پیدا کنید. امروزه جویندگان کار صرفا به آگهی های استخدامی اینترنتی تکیه می کنند، منتها نمی دانند کدامیک از آنها می تواند برایشان یک شغل مناسب به ارمغان بیاورد. ما در این مطلب می خواهیم کلیدی ترین نکات را در قالب چند توصیه مهم و کاربردی برای افراد جویای کار ارائه دهیم. با ما همراه باشید تا به راحتی استخدام شوید.

 

خودتان را بشناسید و روی مهارت هایتان متمرکز شوید!

آیا به تازگی شغل خود را از دست داده اید و یا به دنبال راهی هستید که شغلتان را تغییر دهید! شاید هم فارغ التحصیل شده اید و دوران بعد از فارغ التحصیلی را می گذرانید و نمی دانید چگونه بدون سابقه کاری، استخدام شوید! امروزه افراد راههای مختلفی را امتحان می کنند، گاهی اوقات دیده می شود افراد از روی بیکاری و نداشتن شغل مناسب، به مسافر کشی روی می آورند، درحالیکه هیچ علاقه ای به اینکار نداشته و درآمدی هم بدست نمی آورند که بتواند چرخ زندگی را بچرخانند! عده ای دیگر هم که نمی توانند با یک شغل ثابت، از پس زندگی برآیند، به شغل دوم کشیده می شوند. منتها می شود یک شغل مناسب با توجه به مهارت های خودتان پیدا کنید که هم درآمد خوبی داشته باشد و هم به شغل پاره وقت دیگری نکشد! از این رو مهارت هایتان را بشناسید و واقعی به خودتان بنگرید! آنچه را که فکر می کنید به عنوان یک مهارت قابل استفاده است را به کار ببندید و روی آن متمرکز شوید. همچنین علایق خودتان را درنظر بگیرید! به این فکر کنید که نوع کار را بیشتر می پسندید یا دستمزد بالاتر! بنابراین روی چیزهایی تمرکز کنید که دوست دارید آنها را انجام دهید.

 

یک مسیر مشخص برای پیدا کردن شغل دلخواه خود انتخاب کنید!

رفتن به مسیرهای بی ربط فقط باعث هدر رفتن وقت شما می شود. مسیر اصلی پیدا کردن شغل خود را پیدا کنید. شاید بگویید: پیدا کردن مسیر برایتان سخت ترین راه است! درست است، اگر همه جویندگان کار، مسیر یافتن شغل را بدانند که دیگر بیکاری در جامعه بیداد نمی کند و همه در شغل دلخواه خود استخدام می شوند. از این رو ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم و با شناسایی مسیر یافتن شغل دلخواه می توانید به آنچه در رویاهایتان دارید، برسید!

کارپایه karpaye می تواند شما را به شغل دلخواهتان برساند!

کارپایه karpaye چیست و چطور می تواند به شما کمک کند! در واقع کارپایه karpaye یک اپلیکیشن کاریابی و سامانه هوشمند خدمات و مشاغل است که با برخورداری از 5000 شغل می تواند به افراد متقاضی و متخصص کمک کند! در واقع این برنامه هم برای افرادی که به دنبال کار هستند، اختصاص داده شده و هم برای مدیرانی که به دنبال نیروی کار هستند، درنظر گرفته شده است. حال کار شما چیست؟

شما می توانید اپلیکیشن کارپایه karpaye را دانلود کرده، هزینه دانلود تنها با 5000 تومان انجام می شود و با کمی تحقیق متوجه می شوید که چقدر مقرون به صرفه تر از دیگر سامانه های کاریابی می باشد و سپس می توانید درآن ثبت نام کنید. مراحل ثبت نام در کارپایه karpaye ساده و راحت بوده و در کمتر از چند دقیقه انجام می شود. در این پروسه شما باید اطلاعات فردی و تماس و همچنین سوابق کاری و مهارت هایی که دارید را در بخش های موردنظر ثبت کنید. بعد از ثبت نام در هر زمانی که آمادگی کار کردن را داشتید، با فشردن گزینه فعال، کارفرماها می توانند از فعال بودن شما مطلع شوند و با بررسی رزومه، با شما تماس بگیرند. یکی از مزیت های کارپایه karpaye اینست که تغییر قیمت و دستمزد را برعهده خودتان گذاشته است و هیچ درصدی هم از کارتان نخواهد گرفت. همچنین تا زمانی که خودتان گزینه فعال را انتخاب نکنید هیچ کسی هم به شما زنگ نخواهد زد، از این رو هیچ مزاحمتی هم در کارپایه karpaye برای افراد نیست و خودتان زمان کار را انتخاب می کنید.