چگونه استخدام شویم و کار پیدا کنیم؟


به راحتی در ایران استخدام شوید . کارپایه شیپور مهارت شما بر بلندای دیوار شهر مینوازد!

چگونه استخدام شویم و کار پیدا کنیم؟

فرقی نمی کند به تازگی فارغ التحصیل شده اید و هیچ سابقه ای ندارید و یا می خواهید برای خودتان یک شغل دوم پیدا کنید! این روزها دیگر همانند گذشته ها نیست که مثل خیلی ها با اتمام دوران تحصیل در یک شرکت معتبر استخدام شوید و به بازنشستگی برسید! رشد علم و تکنولوژی همانقدر که خیلی از کارها را برای افراد ممنوع اعلام کرده، به همان نسبت هم راههای تازه ای برای کاریابی و استخدام پیش روی افراد متخصص و کارجو گذاشته است که فقط کافیست کمی هوشمندانه فکر کنید و متبحرانه اقدام نمایید! در واقع انتخاب شغل در این روزها چیزی در حدود 90% به خودمان بستگی دارد و انتخاب شغل های فنی و یا شغل های ثابت نیز بر همین اصل استوار است، برای اینکه بدانید چگونه شغل دلخواهتان را پیدا کرده و استخدام شوید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

خودتان را ارزیابی کنید!

قبل از اقدام برای پیدا کردن شغل پاره وقت و یا یک کار منحصر به فرد، بهتر است خودتان را ارزیابی کنید و یک رزومه از خودتان برای خودتان آماده کنید. مهم نیست در چند شاخه تخصص داشته باشید، مهم اینست که در کدام تخصص بیشترین امتیاز را به خودتان می دهید. اینگونه می توانید روی تخصصی که دارید اعتماد کنید و خودتان را محک بزنید و در کارهایی که قدرت انجام آنها را دارید با جسارت تر باشید!

استفاده از اپلیکیشن کارپایه karpaye !

در این مطلب می خواهیم شما را با اپلیکیشن کارپایه karpaye آشنا کنیم. برنامه ای ممتاز و منحصر به فرد که می تواند بیش از 7000 شغل را در اختیارتان قرار دهد تا آزادانه شغل دلخواه خودتان را پیدا کنید. این برنامه با نصب بر روی گوشی هوشمند، اندروید و آی او اس، به متخصص و متقاضی این امکان را می دهد که با رفتن به بخش ثبت نام متخصص، تمامی مشخصات اصلی خود را در این اپلیکیشن وارد کرده و در مرحله بعد هر تعداد تخصصی که دارید را به ثبت برسانید. در واقع ثبت این تخصص ها به شما کمک می کند تا انواع کارهایی که می تواند با نوع تخصص شما جور دربیاید، را به شما معرفی کند و شما در انتخاب و پذیرفتن شغل موردنظرتان آزاد هستید و می توانید هرکدام از مواردی که می تواند برای شما یک گزینه ایده آل باشد را انتخاب نمایید. این روزها افراد بیشماری هستند که منتظر درج آگهی برای استخدام و کاریابی هستند، منتها این برنامه در کل کشور قابل اجراست و نیازی نیست شما منتظر کار دلخواهتان در شهر و روستای خود باشید. همه چیز به انتخاب خودتان بستگی دارد.

مزایای استفاده از اپلیکیشن کارپایه karpaye

جالب است بدانید: برای ثبت نام در این برنامه فرقی نمی کند فارغ التحصیل باشید یا مهندس، یا نجار و لوله کش، فقط کافیست ثبت نام کرده و در مواقع بیکاری که دلتان می خواهد به کار دیگری بپردازید، گزینه فعال را در اپلیکیشن لمس کنید. زمانیکه شما فعال می شوید، تمامی متقاضیانی که در نزدیکی شما هستند، می توانند فعال بودم شما را مشاهده کنند و در این زمان کارفرما مورد نظر امکان تماس با شما را پیدا خواهد کرد. در این تماس شما می توانید از نوع کار درخواستی و قیمت اطلاع پیدا کرده و با کارفرما به توافق برسید. همچنین یکی از مزایایی که این برنامه برای کاربر خواهد داشت اینست که هیچگونه درصدی را برای خودش نمی خواهد و کار فقط و فقط برای شماست. از این رو می توانید بهترین درآمد را در هر کجایی از کشور که هستید، بدست آورید. جالب است بدانید: این برنامه کار برای همه را به ارمغان آورده است و با بیش از 5000 شغل های فنی و شغل های ثابت، کارگری، تعمیرکار، سرویس کار و شغل های دیگر را می توانید به راحتی در معتبرترین سامانه هوشمند خدمات و مشاغل پیدا کنید. همچنین برای انجام کار، نیازی به طی کردن مسافت های طولانی تا رسیدن به مشتری هم نیست و می توانید بدون هیچ دغدغه‌ای کارهای مشتری خود را انجام دهید. منتها لازم است بدانید: یکی از راههای موفقیت در این سامانه اینست که بایستی کارهای مشتریان خودتان را در کوتاهترین زمان انجام دهید تا آنها امتیاز خوبی به شما بدهند. چرا که این امتیاز را تمامی افرادی که در این سامانه عضو هستند مشاهده می کنند و می تواند در روزمه کاری شما بسیار تاثیرگذار باشد.