چگونه نیروی کار پیدا کنیم؟


به راحتی در ایران استخدام شوید . کارپایه شیپور مهارت شما بر بلندای دیوار شهر مینوازد!

چگونه نیروی کار پیدا کنیم؟

آیا به منزل آمده اید، مهمان دارید و هنوز تمام محیط منزل، بهم ریخته است! زمان هم ندارید و کسی هم نیست که در این شرایط به دادتان برسد! در این زمان بهترین راه حل چیست و چه کسی است که بتواند به این امور رسیدگی کند؟ یا شاید هم مدیر شرکت هستید و می خواهید بهترین کارمند را برای شرکت خود و انجام امور اداری استخدام کنید! در این حالت چطور افراد را انتخاب کرده و استخدام می کنید؟ باید چطور این آگهی استخدام را ارائه دهید و چگونه می توانید افراد مناسبی را برای کار خود انتخاب کنید. نحوه‌ی ارائه آگهی در افراد مختلف متفاوت است. برخی از افراد با درج آگهی در سایت های کاریابی به دنبال نیرو و متخصص می گردند، برخی هم در بین افراد و با چاپ آگهی در روزنامه های استخدام. اما کدامیک از آنها می تواند بهترین گزینه برای یافتن نیروی کار متخصص و حرفه ای باشد؟ ما در این مطلب قصد داریم با معرفی یک سامانه هوشمند خدمات و مشاغل شما را در یافتن نیروی کار متخصص راهنمایی کنیم. با ما همراه باشید.

کارپایه karpaye را نصب کنید و نیروی متخصص خود را پیدا کنید!

شما می توانید از سایت www.karpaye.com اپلیکیشن کارپایه karpaye را دانلود کرده و در بخش انتخاب نیروی کار موردنظر ، به دنبال افراد متخصص مورد نظر خود باشید! جالب است بدانید: شما می توانید هر نوع نیرویی که مدنظرتان است را در این سامانه هوشمند بیابید، به عنوان مثال اگر دنبال لوله کش هستید، منشی و یا به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای می گردید، فقط کافیست در بخش انتخاب نیروی موردنظر، گزینه خود را انتخاب کنید، آن وقت تمامی افرادی که با توجه به نیاز شما مهارت دارند، بر روی نقشه به نشان داده می شود و شما می توانید به هر فردی که می خواهید، کارتان را بدهید.

 

 همچنین گاهی اوقات پیش می آید که نیروی مورد نظر خود را در میان شغل های پیشفرض نمی توانید بیابید، در اینصورت باید گزینه من یک کارپایه می خواهم را لمس کنید تا شغل های بیشتری را به شما نشان دهد و از بین آنها انتخاب کنید.

چرا از کارپایه karpaye نیروی خود را استخدام کنید!

کارپایه karpaye مجموعه ای از متخصصان و افراد همه فن حریف و خبره را در خودش جمع کرده است! این افراد بر اساس مهارت هایی که دارند عضو این سامانه شده اند. حتی کسانی که سابقه کاری هم ندارند، آنقدر مسئولیت پذیر و علاقه مند هستند که می توانند هر کاری را انجام دهند. از این رو می توانید با خیالی آسوده نیروی کار خود را استخدام کنید. همچنین اپلیکیشن کارپایه karpaye ، لوکیشین محور است و تمامی افراد جویای کاری که در اطراف و در نزدیکی شما هستند را به شما نشان می دهد تا شما با توجه به رزومه افراد، با نزدیکترین آنها تماس بگیرید.

یکی از ویژگی ها و مزیت هایی که این سامانه دارد اینست که به دلیل نزدیکی و در نظر گرفتن مسافت، دردسر ترافیک و بدقولی هم از جانب نیروی کار شما نخواهد بود و همچنین شما می توانید تمامی ارزیابی ها را خودتان انجام دهید و رزومه کاری و تمامی اطلاعات فرد مورد نظر را بررسی کرده و به انتخاب خودتان با فرد موردنظر تماس بگیرید. همچنین یکی دیگر از مزیت های اصلی کارپایه karpaye اینست که برای اخذ نیروی کار نیازی نیست که به سامانه درصدی پرداخت کنید و توافق قیمت صرفا بین خودتان و نیروی کارتان خواهد بود. همچنین دانلود اپلیکیشن کارپایه karpaye، نسبت به دیگر سامانه ها بسیار ارزان است و تنها با 5000 هزار تومان می توانید این اپلیکیشن را دانلود کنید و دیگر بابت هر نوع نیروی کاری که جذب می کنید، هیچگونه درصدی از شما گرفته نمی شود. سریعتر عمل می کند، چرا که لوکیشن محور بوده و از روی نقشه، فاصله افراد را به شما نشان می دهد و شما می توانید سریعتر به کارهایتان نظم دهید. بسیار کاربردی است و در کل کشور می توانید از این سامانه استفاده نمایید. گاهی اوقات دنبال یک نیروی کار خاصی می گردید که به عنوان مثال خرید منزل شما را انجام دهد تا شما به مابقی کارهایتان برسید، در اینصورت افرادی که وقتشان آزاد است به شما نشان داده می شود تا با انتخاب شما و توافق قیمت به کارهایتان بپردازند.