شغل پاره وقت ( نیمه وقت)


 

به راحتی در ایران استخدام شوید . کارپایه شیپور مهارت شما بر بلندای دیوار شهر مینوازد!

شغل نیمه وقت :

کاره نیمه وقت برای کسانی که بنا به شرایط زندگی خود امکان کار تمام وقت را ندارند

می تواند گزینه مناسبی باشد ولی در عین حال مزایا و حتی معایب خاص خود را  دارند.

 

تعریف از کار نیمه وقت :

کاری که ساعت انجام آن از کارتمام وقت کمتر بوده و تبع آن حقوق و مزایای این نوع شغل نیز متناسب با زمان کاری است که انجام می گیرد.

 

مزایای کار نیمه وقت

 انعطاف‌پذیری زمانی از جمله اصلی‌ترین مزایای کار پاره‌ وقت (نیمه‌ وقت) است. برای کسانی که به هر علت نمی‌توانند یا نمی‌خواهند به صورت تمام‌وقت استخدام شوند و از روال عادی ساعات کاری سازمان‌ها پیروی کنند، این گزینه راهی نجات‌بخش برای داشتن درآمداست.. 

 

 

 

 

این نوع کار بهترین روش برای جوانان و دانشجویان و کسانی که بدون تجربه قبلی قصد ورود به بازار کار دارند به حساب می رود.

یکی از هدف های بیشتر جوانان و دانشجویان رسیدن به موفقیت مالی است ودرصد زیادی از آن ها  به دنبال رسیدن به موفقیت های سریع مالی هستند.

شاید یکی از دلایل اصلی گسترش شرکت های هرمی در میان جوانان همین مسئله باشد.اماموفقیت در هر حوزه ای از جمله موفقیت مالی مراحل و شرایطی دارد که بدون دست یابی به آن رسیدن به موفقیت سخت و حتی غیر ممکن خواهد بود.

 

معمولاکار پاره وقت(نیمه وقت) استرس و فشار کمتری از کار تمام وقت دارد و به فرد امکان میدهد تا گزینه های کاری کم استرس تر را هم تجربه کند. البته منظور ما این نیست که کار پاره وقت(نیمه وقت) لزوما ساده تر یا کم مسولیت تر است، بلکه انعطاف بیشتر کار پاره وقت(نیمه وقت) میتواند به استرس کمتر منجر شود. 

اگر میخواهید شانس استخدام در بهترین شغل را به خودتان بدهید ، فقط کافیست اپلیکیشن کارپایهkarpaye
را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید! یک اقدام هوشمندانه می تواند شما را از بیکاری خسته کننده و طاقت فرسا نجات دهد و آنقدر سرتان را شلوغ کند که بی نظیر باشد! قطعا برای یک فارغ التحصیل بیکار، یک مهندس و هر فردی که نمی تواند شغل دلخواه خود را پیدا کند، داشتن کار مناسب، برایش یک گزینه ایده آل  به حساب می آید! ما کارپایه karpaye را به شما معرفی می کنیم، شاید کارپایه karpaye تنها سامانه هوشمند خدمات و مشاغل در دنیا نباشد، ولی به صراحت می توان گفت: بهترین برنامه معرفی مهارت ها است که با انواع و اقسام شغل های ثابت و شغل های فنی کار شما را راحت کرده است! کافیست به بخش ثبت نام بروید و اطلاعات فردی و ادرس خود را ثبت کنید! همچنین در این بخش مهارت هایی که دارید را هم ثبت کنید. شاید برایتان جالب باشد بدانید: از مزیت های این سامانه هوشمند اینست که زمان کار کردن شما دست خودتان است و با لمس گزینه فعال است که، حضور شما در سامانه مشاهده می شود و کارفرماها می توانند با شما تماس بگیرند! تعیین قیمت دست خودتان است! این هم یکی دیگر از مزیت های اپلیکیشن کارپایه karpaye است که خودتان می توانید بر سر قیمت با کارفرما به توافق برسید و هیچ درصدی هم به کارپایه karpaye ندهید!با استفاده از کارپایه karpaye  می توانید در راستای توانایی و علاقه مندی خود بهترین کار نیمه وقت و تمام وقت خود را پیدا کنید.