معیارهای انتخاب منشی


به راحتی در ایران استخدام شوید . کارپایه شیپور مهارت شما بر بلندای دیوار شهر مینوازد!

معیارهای انتخاب منشی

یک چند وقتی هست که دنبال منشی می گردید، اما با معیارهای انتخاب منشی ایده آل آشنا نیستید؟ نمی دانید از چه طریقی اقدام به استخدام منشی کنید؟ مدت زمان زیادی طول می کشد تا فرد مورد نظر را بیابید؟ نمی دانید در روز مصاحبه چه سوالاتی را  از مراجعه کنندگان بپرسید تا بهترین فرد را شناسایی کنید؟ 

دیگر نگران نباشید، ما پاسخ همه سوالاتتان را در این مطلب ارائه داده ایم و امیدواریم که برایتان مفید باشد.

در زیر برخی از مهم ترین مهارت های لازم برای منشی نام برده شده است :

1) روابط عمومی بالا

2) مهارت در تایپ کردن و نامه نگاری

3)آشنایی به کامپیوتر و برنامه های آفیس

4) وظیفه شناس و مسئولیت پذیر

5)رازدار و مورد اعتماد

6) داشتن روحیه کار تیمی

و...

  تست شخصیت شناسی منشی بر اساسMBTI

این تیپ شخصیتی توان خوبی در سازمان دهی و توجه به جزئیات دارد و دوست دارد با مردم در ارتباط باشد و حداکثر تلاش خود را برای انجام درخواست های مراجعان انجام می دهد .

 

سوالات مهمی که در روز مصاحبه بپرسید تا منشی مورد نظر خود را بیابید :

1) ارائه رزمه کاری

2) داشتن سابقه کار مرتبط و علت ترک کار قبلی

3) مدارک تحصیلی و رشته تحصیلی

4) میزان تسلط فرد به رایانه

5) میزان تسلط فرد به زبان انگلیسی

6) اشتیاق فرد به تصدی شغل در سازمان

در برخی از شهر های بزرگ از جمله تهران به دلیل صنعتی بودن شهر شروط دیگری برای استخدام منشی از جمله تسلط به زبان های دیگر و گویش مناسب ، توانایی انجام حجم کاری بالا، مدیریت زمان، خوش برخورد بودن، داشتن ظاهر آراسته و... وجود دارد.

حال که با معیارهای لازم برای منشی آشنا شدید، باید از طریقی اقدام به استخدام منشی کنید. برخی از افراد به روش سنتی به درج آگهی در روزنامه ها مراجعه می کنند ویا در سایت های کاریابی به دنبال نیرو می گردند و یا ... . راه حل بهتری هم وجود دارد، شما  می توانید از سایت www.karpaye.com  اپلیکیشن کارپایه را دانلود کرده  و در بخش نیرو  منشی را تایپ نموده و کلید جست وجو را فشار دهید . بر روی  نقشه تمامی افراد که عنوان شغلی منشی را انتخاب نموده  اند ، نشان داده می شوند و شما می توانید با افراد نشان داده در نقشه در تماس باشید و به راحتی منشی مورد نظر خود را بیابید.

از مزیت های استخدام منشی از طریق اپلیکیشن کار پایه این است که  برای اخذ منشی نیازی نیست که به سامانه درصدی پرداخت کنید و توافق قیمت صرفا بین خودتان و نیروی کارتان خواهد بود.این یعنی سریع ترین وراحت ترین راه برای استخدام منشی را پیدا کردید.