چگونه یک شغل خوب پیدا کنیم؟


به راحتی در ایران استخدام شوید . کارپایه شیپور مهارت شما بر بلندای دیوار شهر مینوازد!

چگونه یک شغل خوب پیدا کنیم؟

شاید شما هم در گروه افرادی هستید که با فارغ التحصیل شدن از دانشگاه، پس از سالها تحصیل، برای یافتن یک شغل خوب، به اینور شهر و آنور شهر می روید و آخرش با شنیدن اینکه شما سابقه‌ی کار ندارید به خانه باز می گردید! عجیب نیست اگر این روزها نداشتن یک سابقه کاری خوب، بتواند تنها بهانه برای استخدام نکردن افراد جویای کار باشد! شاید با خودتان بگویید بعد از این همه سال تحصیل، تکلیف مدرک تحصیلی شما چه می شود و چه بر سر تخصص هایی که دارید می افتد!؟ نگران نباشید، استخدام و کاریابی با پیشرفت علم و تکنولوژی راههای تازه‌ای را به سمت افراد باز کرده است! به همانقدری که شما برای پیدا کردن یک شغل پاره وقت و یا یک شغل ثابت، در حال تلاش هستید، به همان نسبت هم کارفرماها به دنبال افراد متخصصی همچون شما می گردند! امروز کارپایه karpaye برایتان از راههایی خواهد گفت که بدون کوچکترین سابقه، بتوانید یک شغل خوب و مناسب برای خودتان پیدا کنید!

 

آنچه باید بدانید!

اکثر فارغ التحصیلان امروزه به نوعی قصد دارند به دلیل نبودن شغل خوب، رشته تحصیلی خود را نامناسب جلوه دهند. در صورتیکه اینطور نیست! تمامی رشته های تحصیلی به نوعی کاربردی خواهند داشت بنابراین، آن را بی ارزش ندانید!

 

آنچه را هستید بپذیرید و خودتان را برای یک شروع آماده کنید!

اگر به دنبال یک شغل ثابت هستید، یا اگر می خواهید برای خودتان یک شغل پاره وقت داشته باشید، بایستی یک رزومه خوب برای خودتان فراهم کنید تا قبل از هر چیزی روی مهارت هایتان متمرکز شوید، این روزها مهارت های ارتباطی و کامپیوتری، فنی و تحقیقاتی در بسیاری از استخدام ها مورد نیاز می باشد، شما فکر میکنید کدامیک از این مهارت ها را در خودتان میبینید!؟

شبکه ارتباطی ایجاد کنید!

به صراحت می توان گفت: ارتباط و تعامل با افراد جدید و مختلف، می تواند پلی باشد برای رسیدن ما به موفقیت شغلی و در نهایت موفقیت در زندگی! هر چقدر افراد زیادی را بشناسید، راههای جدیدی هم برای رسیدن به شغل دلخواهتان پیدا می شود که می توانید از آنها نهایت استفاده را ببرید.

کارپایه چیست و برای افراد جویای کار چه مزیتی دارد؟

کارپایه karpaye یک برنامه با کاربری بسیار آسان است که به عنوان یک شبکه‌ی ارتباطی ما بین کارفرما و افراد جویای کار می باشد. حال این افراد می توانند یک فارغ التحصیل بدون سابقه کار باشد یا یک مهندس و یا یک کارگر! فقط کافیست با نصب این اپلیکیشن کاریابی بر روی گوشی هوشمند خود و با فشردن گزینه فعال، حضور خودتان را در قدرتمندترین سامانه هوشمند خدمات و مشاغل، نشان دهید. جالب است بدانید: فعال بودن شما در این سامانه، کارفرماها را از حضور شما مطلع کرده و به آنها این امکان را می دهد که با شما تماس بگیرند. از مزیت های اصلی این برنامه، عدم نرخ گذاری بر روی کار متقاضی و متخصص است و خود شما و کارفرما هستید که بر روی قیمت به توافق می رسید. درحالیکه این آیتم در دیگر سامانه های هوشمند کاریابی و استخدام وجود ندارد و با تعیین نرخ و گرفتن درصد برای خود، برای افراد چالش ایجاد می کنند. در واقع کارپایه karpaye با درنظر گرفتن تمامی محدودیت هایی که دیگر سامانه ها با خود به همراه دارند، یک استراتژی فوق العاده استاندارد برای خودش تعریف کرده است که تاکنون توانسته متخصصان و متقاضیان خوبی را به خود دعوت کند. از مزیت های دیگری که کارپایه karpaye به همراه دارد، برخورداری از 5000 شغل در سایر زمینه ها می باشد که شغل های فنی و شغل های ثابت در کنار دیگر مشاغل می تواند برای هر فردی یک گزینه عالی باشد چرا که دیگر اپلیکیشن هایی که در زمینه استخدام در حال فعالیت هستند، گزینه شغل های ثابت را ندارند و این یکی دیگر از تمایزهایی است که کارپایه karpaye نسبت به دیگر اپلیکیشن ها دارد. همچنین کارپایه karpaye برخلاف برنامه های دیگر، تنها محدود به یک شهر نیست و می توانید در هر کجا از کشور که هستید، در تهران، شهرستان و یا روستا، شغل خوبی برای خودتان پیدا کنید و به صورت دورکاری هم کار کنید. حال اگر از افرادی هستید که با فارغ التحصیلی هیچ سابقه و تجربه کاری ندارید، می توانید من یک کارپایه karpaye هستم را بزنید تا نشان دهید که هر کاری را انجام می دهید.