به دنبال چه کاری هستید؟


به راحتی در ایران استخدام شوید . کارپایه شیپور مهارت شما بر بلندای دیوار شهر مینوازد!

به دنبال چه کاری هستید؟

دنبال چه کاری هستید؟ آیا می خواهید در رشته تحصیلی که درس خوانده اید و مدرک گرفته اید، شغل دلخواهتان را بیابید؟ یا اینکه دلتان می خواهد در یکی از رشته های فنی که مهارت دارید، استخدام شوید و کار دلخواهتان را پیدا کنید؟ چه مهندس باشید، چه لوله کش و چه منشی فقط کافیست بدانید چه کاری می خواهید! آنوقت می توانید در کمترین زمان استخدام شوید! لابد با خودتان می گویید، چگونه شغل دلخواهمان را به سرعت پیدا کنیم؟ ما در این مطلب به شما راه ساده شاغل شدن را خواهیم گفت. دیگر نگران بیکاری و هدر رفتن زمان خود نباشید و برای اینکه بدانید چگونه استخدام شوید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

 

با نصب یک اپلیکیشن شغل دلخواه خود را پیدا کنید!

ما در این بخش می خواهیم یک اپلیکیشن فوق العاده کاربردی در زمینه استخدام، کاریابی و اشتغال را به شما مخاطبان عزیز و محترم ارائه دهیم. کارپایه karpaye یک برنامه جامع و کامل است که شعار کار برای همه را به ارمغان آورده است! شما می توانید این برنامه را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و در کمتر از چند روز به شغل دلخواه خود برسید، می گویید چگونه؟ در بخش بعد، مراحل ثبت نام و کارایی این برنامه کاریابی را به شما خواهیم گفت.

 

ثبت نام در کارپایه و عملکرد آن

اگر می خواهید این اپلیکیشن را دانلود کنید، از سایت www.karpaye.com و در بخش بالای صفحه می توانید این دانلود را انجام دهید. بعد از دانلود باید آن را نصب کنید. فرقی نمی کند گوشی شما اندروید است یا آی او اس! با نصب اپلیکیشن می توانید به بخش ثبت نام رفته و تمامی مهارت ها، تجربه ها و سوابق کاری خود به همراه اطلاعات فردی و اطلاعات تماس را در آن بخش وارد کرده و ثبت نام کنید. اگر سابقه کاری داشته باشید که آن ها را وارد می کنید اگر هم به تازگی فارغ التحصیل شده اید و هنوز سابقه ای ندارید، نگران نباشید می توانید گزینه من یک کارپایه karpaye هستم را انتخاب کنید. تا به متقاضیان نشان دهید که هر کاری را انجام می دهید.

مزیت های کارپایه karpaye چیست؟

یکی از مزیت های اپلیکیشن کارپایه karpaye اینست که زمان کار کردنتان دست خودتان است! شما می توانید هر زمان که آماده کار بودید، گزینه من فعال هستم را لمس کنید تا متقاضیان بتوانند فعال بودن شما را مشاهده کنند و در صورت دیدن رزومه کاری و مسافت، با شما تماس بگیرند. همچنین برعکس سایر سایت های کاریابی و اپلیکیشن های دیگر که درصدی را از متقاضی و افراد جویای کار دریافت می کنند، کارپایه karpaye کوچکترین درصدی از شما نمی گیرد. دیگر چه چیزی از این بهتر که شما می توانید در کل کشور به کار مشغول باشید، حتی اگر در مناطق دور افتاده ساکن باشید و موقعیت مهاجرت کاری به شهر را نداشته باشید. جالب است بدانید: کارپایه karpaye نه تنها تمامی شغل ها را در مجموعه خودش دارد، بلکه برعکس سامانه های هوشمند خدمات و مشاغل دیگر، شغل های ثابت را هم پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی در شغل های ثابت هم استخدام شوید. فقط کافیست بدانید دنبال چه کاری هستید تا با خیالی آسوده از بیکاری خلاص شوید و بهترین شغل را به خودتان اختصاص دهید.

گاهی اوقات دیده می شود افراد برای پیدا کردن شغل دوم موفق نشده و به مسافرکشی می پردازند، درحالیکه کارپایه karpaye برای شغل پاره وقت هم تدابیر خاص خودش را داشته و بیش از 5000 شغل برایتان فراهم کرده است تا بتوانید در شغلی که باب میلتان است، استخدام شوید.

 

دورکاری چیست و آیا در کارپایه karpaye وجود دارد!؟

دورکاری به کارهایی گفته می شود که در منزل انجام می شود و محدودیتی در حضور شما در شرکت و محل موردنظر نیست! به عنوان مثال یکی از کارهایی که به صورت دورکاری انجام می شود پروژه ترجمه می باشد که می توانید در خانه انجام دهید و کسب درآمد بالایی داشته باشید. غالبا این کارها برای افرادی مناسب است که از فعالیت های بیرون از منزل خوششان نمی آید و یا به دلایل مختلف نمی توانند بیرون شاغل باشند. از این رو دورکاری گزینه مناسبی است. در کارپایه karpaye هم دورکاری یکی از مشاغل پر مخاطب است که شما هم می توانید از این کارهای پردرآمد بهره مند شوید.